Profesjonalny przewóz osób i wynajem autobusów w Szczecinie – Furman

Znajdująca się w Policach w województwie zachodniopomorskim firma transportowa Furman zajmuje się przewozami pasażerskimi, w tym wyjazdami krajowymi i międzynarodowymi, a także wynajmem autobusów na wycieczki szkolne i inne okoliczności. Nasze usługi autokarowe świadczymy z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Pod opieką właściciela Piotra Zacharskiego swoje pierwsze podróże zaczęliśmy odbywać w 1994 roku. o-nas Lata działalności pozwoliły nam zdobyć bogatą wiedzę na temat pokonywanej trasy i preferencji pasażerów. Ich zaufanie oraz otrzymane certyfikaty zaowocowały kolejnymi destynacjami, a także coraz liczniejszą flotą autokarów.

Należące do Furman autobusy z pewnością spełnią wszystkie wymagania klientów ceniących komfort – wybieramy pojazdy wyposażone w klimatyzację, odtwarzacz DVD z dwoma ekranami, lodówkę i wszystkie inne wygody. Dzięki nam wielogodzinna podróż w nawet najbardziej odległe miejsce upłynie przyjemnie, co jest zasługą również zatrudnionych przez Furman wykwalifikowanych, kulturalnych kierowców. Dodatkowo nasze autokary spełniają normy emisji spalin EURO4, co daje nam możliwość wjazdu do miast objętych strefą ekologiczną, a tym samym zwiększenia zasięgu przewozów.

Oferowane przez Furman przewozy pasażerskie to najszybszy, najbardziej ekonomiczny i najwygodniejszy sposób na transport. Dzięki nam możesz odbyć podróż do niemal każdego kraju w Europie lub samodzielnie zorganizować wycieczkę poprzez wynajem naszych autokarów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasze autokary zapraszamy do galerii

galeriazobacz galerie